PROGRAM AUDIENTE

SEDIUL CASEI DE PENSII A MUNICIPIULUI BUCURESTI DIN CALEA VITAN NR.6, SECTOR  3

Director executiv - Cristiana Dumitrescu

Camera 9, etaj 2

Program de audiente: in fiecare zi de JOI intre orele 1100 - 1400

Tel: 021/326.05.40

Fax: 021/326.05.41 si 021/326.05.64

E-mail:cristiana .dumitrescu@cnpas.org

 

Casa locala de pensii sector 3

Director executiv adjunct- Carmen Toni

 

Camera 15, et.3

 

Program de audiente: in fiecare zi de LUNI intre orele 900 - 1400

Tel: 021/326.05.56, interior 136

Fax: 021/326.05.41

E-mail: carmen.toni@cnpas.org; clps3@cnpas.org

 

Casa locala de pensii sector 4

Director executiv adjunct- Daniela Grigore

Camera 32, etaj 4

Program de audiente: in fiecare zi de LUNI intre orele 900 - 1400

Tel: 021/326.05.56, interior 141

Fax: 021/326.05.41

E-mail: daniela.grigore@cnpas.org; clps4@cnpas.org

 

PROGRAM AUDIENTE

SEDIUL CASEI DE PENSII A MUNICIPIULUI BUCURESTI DIN DIN B-DUL LACUL TEI, NR.17, SECTOR 2

Directia stabiliri si plati beneficii
Director executiv adjunct - Mariana Şerbănescu

Camera 13, etaj 1

Program de audiente: in fiecare zi de LUNI intre orele 900 - 1400

Tel: 031/805.24.31

Fax: 021/212.03.71

E-mail: mariana.serbanescu@cnpas.org

 

Casa locala de pensii sector 1

Director executiv adjunct- Daniel  Vasilescu

Camera 12, etaj 1

Program de audiente: in fiecare zi de LUNI intre orele 900 - 1400

Tel: 031/805.24.32

Fax: 021/212.03.71

E-mail: daniel.vasilescu@cnpas.org; clps1@cnpas.org

 

Casa locala de pensii sector 2

Director executiv adjunct- Maria Croitoru

Camera 10, etaj1

Program de audiente: in fiecare zi de LUNI intre orele 900 - 1400

Tel: 031/805.24.33

Fax: 021/212.03.71

E-mail: maria.croitoru@cnpas.org; clps2@cnpas.org

 

Casa locala de pensii sector 5

Director executiv adjunct- Angela Lazar

Camera 14, etaj 1

Program de audiente: in fiecare zi de LUNI intre orele 900 - 1400

Tel: 031/805.24.34

Fax: 021/212.03.67

E-mail: angela.lazar@cnpas.org; clps5@cnpas.org

 

  

ATENTIE!!!

 

 

        ÎNSCRIEREA ÎN AUDIENŢA PENTRU SECTOARELE 1, 2 ,5 ŞI DIRECTOR EXECUTIV ADJUNCT

 - MARIANA ŞERBĂNESCU, SE FAC LA REGITRATURA GENERALĂ DIN B-DUL LACUL TEI, NR.17, SECTOR 2.

 

 

PROGRAM AUDIENTE

CASA LOCALA DE PENSII SECTOR 6 DRUMUL TABEREI NR.18, SECTOR 6

  

Casa locala de pensii sector 6

Director executiv adjunct- Roxana Marica

 

Drumul Taberei, nr.18, sector 6

Program de audiente: in fiecare zi de LUNI intre orele 900 - 1400

Tel: 031/432.99.22 (23) (24)(25)

Fax: 031/432.99.21

E-mail: roxana.marica@cnpas.org; clps6@cnpas.org

                                   

 ATENTIE!!!

            INSCRIERILE IN AUDIENTA SE FAC LA REGISTRATURA GENERALA  A CASEI LOCALE DE PENSII SECTOR 6 DIN DRUMUL TABEREI NR.18, SECTOR 6